Система поосного зважування автомобілів з відео- та фотофіксацією номерних знаків

    ТОВ «Вессервіс» пропонує програмно-технічний комплекс на ваші автомобільні ваги, який дозволяє отримувати інформацію про навантаження на кожну вісь автомобіля з автоматичним зчитуванням номерного знаку.

     Ваговий автомобільний комплекс на базі автомобільних ваг служить для зважування автомобілів в статичному режимі та динамічному режимі зі швидкістю до 5 км/год. Динамічний режим зважування дозволяє отримувати інформацію про навантаженню на кожну вісь автомобіля. Похибка при зважуванні складає: до 40 тон – не більш, ніж +/- 40 кг, до 60 тон –не більш +/- 60 кг на загальну масу автомобіля.

    Система розпізнавання номерів автомобіля з ймовірністю 95 % розпізнає номерні знаки українських та іноземних автомобілів, фіксує їх в базі та прив’язує до маси зважуваного автомобіля. Причому розпізнаються як передні, так і задні номерні знаки. Крім того при зважуванні автомобіля на момент фіксації ваги система відео фіксації фотографує положення автомобіля на ваговій платформі та зберігає в базі. В базі даних після зважування автомобіля будуть знаходитись: дата, час зважування, вага загальна, вага всіх вісей, передні та задні номерні знаки автомобіля, фотографія положення авто на платформі. Доступ до бази даних можливий як оператором з вагового приміщення, так і віддалено з мережі підприємства.

     Робота вагового комплексу основується на зміні опору тензорезисторів, ввімкнених за мостовою схемою, з наступним вимірюванням зміни напруги при навантаженні ваг. Використання чотирьох канального перетворювача  дозволило зважувати вісі автомобіля, проводити зважування під час руху, видавати сигнали на відео фіксацію, тощо. Перетворений в числову форму  сигнал передається і  обробляється в числовому форматі  з допомогою ПЗ «VS Car Manager» встановленого на комп’ютері.

         Всі системи вагового комплексу обладнані захистом від грозових розрядів. Лінії живлення та передачі інформації від вагової платформи до вагового приміщення захищені модулями грозозахисту  як зі сторони джерела, так і зі сторони споживача. Також захищені відеокамери трьох ступеневими схемами захисту, що мінімізує втрати при протіканні великих струмів грозових розрядів, або наведених індукційних струмів.

      Програмне забезпечення «VS Car Manager» служить  для статичного зважування автомобілів та динамічного зважування осей автомоблів з розпізнаванням номерных знаків.

     Статичне зважування (без збереження ваги по вісях автомобіля):

– автомобіль заїзджає на ваги і зупиняється;

– оператор зважує, під час зважування розпізнається номер автомобіля;

– відбувається фотофіксація автомобіля на платформі;

– оператор вносить додаткові  дані, якщо це потрібно, і зберігає значення зважування;

– автомобіль з’їзджає з ваг.

      Динамічне зважування (зважування кожної вісі автомобіля):

– автомобіль заїзджає на ваги, в цей час відбувається зважування кожої вісі автомобіля  та розпізнання номерних знаків

– відбувається фотофіксація автомобіля на платформі

– автомобіль зупиняється  на вагах на 3 секунди, відбувається остаточна фіксація ваги всього автомобіля

– зважування зберігається автоматично

– оператор може ввести  додаткові дані.

       Робота  програмного забезпечення для розпізнавання номерів  автомобілів Viinex.

 Програмне забезпечення Viinex 3.0 LPR служить для розпізнавання номерних знаків автомобілів, які знаходяться на вагах. Дозволяє розпізнавати номерні знаки таких країн Україна, Білорусія, Російска Федерація, Казахстан, Canada, China, France, Germany, Great Britain, Israel, UAE, USA та інших.

 

До складу вагового комплексу входять:

  • Ваги електронні автомобільні
  • Програмно-технічний комплекс для ваг.
  • Обладнання для фото та відеофіксації.
  • Програмне забезпечення вагового комплекса «VS Car Manager».
  • Система розпізнавання номерів на базі ПЗ Viinex.
  • Система відео фіксації положення авто на вагах на базі ПЗ Viinex.