Ремонт, сервісне обслуговування та повірка вагів

РЕМОНТ БУДЬ-ЯКИХ ВАГІВ БУДЬ-ЯКОГО ВИРОБНИКА

з 1994 року

працюємо

0 грн

діагностика

від 3 місяців

гарантія

60 хвилин

виїзд майстра

ВАГІВ
Ремонт, державна повірка, сервісне обслуговування

ВАГІВ:

автомобільних, вагонних, бункерних, фасувальних, торгових, ваги з печаткою етикеток, вологозахищених, товарних, рахункових, платформенних, кранових, спеціальних, медичних, вагових візків (рокли), механічних, монорейкових, динамометрів, дозаторів вагових, аналітичних, лабораторних.
ПОСЛУГИ
Алгоритм роботи

Як ми працюємо

poverka

Ви можете самостійно доставити обладнання в майстерню, відправити Новою поштою або замовити послугу “Виїзд майстра”. Погодьте за телефоном (067) 19-08-151 або 0-800-301-770 варіант доставки вашого обладнання.

Діагностика виконується абсолютно безкоштовно і вартість ремонту озвучується протягом 4-х робочих годин з моменту прибуття в майстерню. Якщо ремонт робити раціонально, то терміни ремонту озвучуються разом із ціною. Ремонт у 97% випадків займає 1 робочий день.
Як тільки ваш пристрій буде відремонтовано, вам передзвонять і ви можете вибрати зручний вам спосіб, щоб забрати обладнання та оплатити послуги. Забираючи обладнання, Ви отримуєте 3 місяці гарантії на ремонт та офіційну гарантію від виробника на всі комплектуючі.

Отримати безкоштовну консультацію або замовити послуги можна за телефоном:
service
Діагностика
БЕЗКОШТОВНА
Терміни виконання робіт від 1 до 2 днів. Час ремонту обумовлений складністю поломки.