Ремонт та сервісне обслуговуваня торгівельного та банківського обладнання

Якщо ви потрапили на цю сторінку, то вам необхідно швидко відремонтувати! Не витрачайте свій час на пошуки альтернатив, краще концентруйтеся на своєму бізнесі та довірте свою проблему та ремонт професіоналам. Вирішуємо всі проблеми та питання з ремонтом та торгівельного та банківського обладнання.

з 1994 року

працюємо

0 грн

діагностика

від 3 місяців

гарантія

60 хвилин

виїзд майстра

ТИПИ ОБЛАДНАННЯ
Ремонтуємо та обслуговуємо

типи обладнання:

Принтер етикеток, принтер штрих кодів, POS-термінали, сканери штрих-кодів, УФ детектор, ТСД, лічильники банкнот, сортувальники банкнот, системний блок касового вузла, монітор касового вузла, пристрій «гарячий стіл» для пакування стретч-плівкою
ПОСЛУГИ
Алгоритм роботи

Як ми працюємо

Ви можете самостійно доставити обладнання в майстерню, відправити Новою поштою або замовити послугу “Виїзд майстра”. Погодьте за телефоном (067) 19-08-151 або 0-800-301-770 варіант доставки вашого обладнання.

Діагностика виконується абсолютно безкоштовно і вартість ремонту озвучується протягом 4-х робочих годин з моменту прибуття в майстерню. Якщо ремонт робити раціонально, то терміни ремонту озвучуються разом із ціною. Ремонт у 97% випадків займає 1 робочий день.
Як тільки ваш пристрій буде відремонтовано, вам передзвонять і ви можете вибрати зручний вам спосіб, щоб забрати обладнання та оплатити послуги. Забираючи обладнання, Ви отримуєте 3 місяці гарантії на ремонт та офіційну гарантію від виробника на всі комплектуючі.

Отримати безкоштовну консультацію або замовити послуги можна за телефоном:
service
Діагностика
БЕЗКОШТОВНА
Терміни виконання робіт від 1 до 2 днів. Час ремонту обумовлений складністю поломки.